Звіт 2012-2013

  • Вересень
  • Сценарій Майстер – класу «Метелик – очима митця»
  • Жовтень
  • Підготовка сценарію, майстер — класу, методичної доповіді, довідкової інформації та положення І міського конкурсу « Я — ілюстратор» за програмою «Двома шляхами до єдиного образу» у співпраці з обласною юнацькою бібліотекою ім. В. Симоненка .
  • Листопад
  • Підготовка документів до обласного конкурсу «Таланти твої, Черкащино» — 2013
  • Грудень
  • Організація роботи журі та нагородження переможців І міського конкурсу «Я – ілюстратор»
  • Сценарій майстер – класу « Виконання та розпис святкової упаковки»
  • Лютий
  • Методична доповідь для студентів 4 курсу кафедри ОДПМ ЧНУ ім. Б. Хмельницького «Особливості індивідуальної роботи на групових заняттях з учнями молодшого віку в Art — студії образотворчого мистецтва «Глорія»»
  • Сценарій майстер – класу «Намалюй мені сердечко»
  • Підготовка проекту положення ІІ міського еко – конкурсу та майстер — класу «Зроби свою квіточку» до свята «День міста»
  • Березень
  • Оформлення і відправлення до мистецьких шкіл та ВНЗ області запрошень на участь у обласному конкурсі для талановитих дітей та молоді «Таланти твої, Черкащино» — 2013
  • Оформлення характеристик на студентів 4 курсу ОДПМ ЧНУ ім. Богдана Хмельницького після проведення педагогічної практики
  • ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Зустріч з професором кафедри ОДПМ ЧНУ ім. Б. Хмельницького, заслуженим художником України Олексенко В. А. з приводу проведення майстер класів з книжкової графіки
  • Зустріч з викладачами кафедри ОДПМ ЧНУ ім. Б. Хмельницького Бондарем І. І., Фізером І. В., Касьян Т. К. та створення журі для оцінювання творчих робіт учасників конкурсу «Я — ілюстратор»
  • Відвідини звітної виставки кафедри ОДПМ ЧНУ ім. Б. Хмельницького
  • Перегляди нових виставок у Черкаському обласному художньому музеї
  • Перегляд виставок на кафедрі дизайну Черкаського Бізнес – коледжу
  • Виконання афіш до майстер – класів
  • Виконання дошки для об`яв ЧМБК ім. І. Кулика
  • Створення жіночого фольклорного костюму Київського регіону, за історичними джерелами, на замовлення кафедри ОДПМ ЧНУ ім. Б. Хмельницького
  • Виконання елементів сценічних костюмів для вокальної студії «Домісолька» ЧМБК ім. І. Кулика
  • Участь у Майстер – класі видатної майстрині Черкащини О. Отнякіної – Бердник «Диво – птах»
  • Участь у обласному методичному об`єднанні з приводу підведення підсумків ХХІ обласної виставки-конкурсу присвяченій 199 річниці з дня народження Т. Г. Шевченка.
  • Участь у Майстер-класах викладачів авторської художньої школи м. Тосно (Росія) Козіна Дмитра – «Робота мішаними графічними техніками»; Козіної Асі – «Колористичне бачення»
  • ПРОСВІТНИЦЬКА ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ
  • підготовка і проведення майстер – класу
  • «Метелик очима митця» в приміщенні ЧМБК ім. І. Кулика
  • учні Аrt – студії «Глорія» демонстрували виконання зображення метелика у таких техніках:
  • Давиденко Ліза – пластиліновий живопис на склі
  • Гриньови Михайло, Анна – картопляний друк
  • Богославець Тарас, Кривуненко Дмитро – квілінг
  • Дмитренко Тетяна – бісерний живопис на склі
  • Копил Марія – розпис вітражними фарбами на склі
  • Воронков Дмитро, Гордієнко ігор – колаж на тканині
  • Тимошенко Віра, Ольдер Еріка – розпис по шкірі контурними фарбами
  • Поліщук Валентина, Вірстова Аріна – монотипія з торцуванням
  • Горопацька Анна – графіка, пастель
  • підготовка студентів ЧНУ та учнів «Глорії» до проведення майстер – класу за програмою «Двома шляхами до єдиного образу» в приміщенні обласної юнацької бібліотеки ім. В. Симоненка
  • студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького демонстрували виконання ілюстрацій до творів М. Гоголя у техніках:
  • І курс, кафедра ОДПМ – Резолюта Олена (акварель), Лада Дар`я (акрил), Максимчук Марина ( гуаш)
  • ІІ курс, кафедра ОДПМ – Жук Дар`я (комп’ютерна графіка), Соколенко Дар`я (станкова графіка – гіпсорит)
  • ІІІ курс, кафедра ОДПМ – Цьомик Аліна (витинанка)
  • учні Аrt – студії «Глорія» — Поліщук Валентина (колаж), Дмитренко Тетяна (графітний олівець), Тимошенко Віра (кольорова графіка,гель), Ольдер Еріка (чорний маркер)
  • Підготовка і проведення майстер – класу по виготовленню і розпису Новорічної упаковки в приміщенні ЧМБК ім. І. Кулика
  • виконавці – учні молодших класів
  • Підготовка і проведення майстер – класу Babybodyart «Намалюй мені сердечко» в приміщенні ЧМБК ім. І. Кулика
  • виконавці – студенти 4 курсу кафедри ОДПМ ЧНУ ім. Б. Хмельницького та учні Аrt – студії «Глорія», учасники – всі бажаючі
  • Підготовка і проведення майстер класу з виконання шаржів у рамках програми «Ніч в музеї»
  • Виконавці – учні: Тимошенко Віра, Ольдер Еріка, Брик Софія
  • всеукраїнський конкурс «Я хочу жити в якісному світі» — регіональний рівень – І місце – Грицаєнко Яніслава, Танцюра Марина
  • ІІ місце – Тимошенко Віра,
  • ІІІ місце – Горбікова Марина, Брик Софія, Гордієнко Ігор, Білоус Ліна
  • обласний конкурс «Знай і люби свій край» —
  • ІІ місце — Тимошенко Віра (паперова пластика)
  • ІІ місце – Землянська Юлія (вироби зі шкіри)
  • ІІІ місце – Дмитренко Тетяна (м`яка іграшка)
  • ІІІ місце – Давиденко Ліза (графіка)
  • обласний конкурс «Чарівна подорож у минуле» —
  • Гран-прі – Тимошенко Віра «Новорічна композиція з годинником» (паперова пластика)
  • міський конкурс «Я – ілюстратор»
  • гран-прі – Орловецька Анастасія
  • І місце – Копил Марія
  • міський конкурс «Диво-птах» —
  • лауреати: Землянська Юлія, Сотник Юлія, Рибалко Ксенія, Ушакова Марія, Литвин Софія, Кушнір Катерина
  • Обласний конкурс – виставка присвячений 199 річниці з дня народження Т. Г. Шевченка –
  • Лауреати: Дмитренко Тетяна, Кривуненко Дмитро, Мошкова Антоніна, Давиденко Діана, Псюрник Анастасія, Пустовіт Лілія
  • Відкритий обласний конкурс «Неофіти»
  • Переможці:
  • Кривуненко Дмитро (декоративно-прикладне мистецтво)- І місце
  • Ушакова Марія (1 вікова категорія, живопис) — ІІІ місце
  • Томіленко Софія (2 вікова категорія, живопис)- ІІІ місце
  • Псюрник Анастасія — відзнака журі
  • Всеукраїнський конкурс писанок
  • Відзнака за найкращу презентацію виставки міста
  • Обласний конкурс «Таланти твої, Черкащино»
  • Переможці:
  • Задорожна Юлія (1 вікова категорія, живопис) – ІІ місце
  • Псюрник Анастасія ( 1 вікова категорія) – ІІІ місце
  • Тимошенко Віра ( 2 вікова категорія, живопис) – І місце
  • Вірстова Аріна (2 вікова категорія, живопис) – ІІ місце
  • Гріцаєнко Яніслава (2 вікова категорія, живопис – ІІІ місце
  • Мошкова Антоніна ( 2 вікова категорія, живопис) – ІІІ місце
  • Копил Марія ( 3 вікова категорія, живопис) – І місце
  • Кривуненко Дмитро (3 вікова категорія, живопис) – ІІ місце
  • Дмитренко Тетяна (4 вікова категорія, живопис) – І місце
  • ВИСТАВКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
  • Вересень
  • «Квітуча Україна» — виставка у приміщенні міської дитячої бібліотеки по вул. Сєдова
  • «Натюрморти» — виставка в приміщенні бізнес-центру «Комфорт»
  • Жовтень
  • «Покрова – козацьке свято» — обласна виставка на Соборній площі
  • «Моє життя» — виставка робіт учнів молодшого віку у приміщенні Обласної дитячої лікарні
  • Оформлення презентації ВАТ «ЧеркасиХліб» на Всеукраїнській виставці « 100 кращих товарів року» м. Київ
  • Листопад
  • «Календарні свята України» — виставка у приміщенні міської дитячої бібліотеки по вул. Сєдова
  • «Куточки малої Батьківщини» — виставка пейзажів у приміщенні обласної юнацької бібліотеки ім. В. Симоненка
  • Грудень
  • «Зимонька — зима» — виставка у приміщенні ЧМБК ім. І. Кулика, звітна виставка у приміщенні бізнес-центру «Комфорт»
  • виставка ілюстрацій до поеми Ліни Костенко «Маруся Чурай» у приміщенні обласної юнацької бібліотеки ім. В. Симоненка
  • участь у виставці «Я хочу жити в якісному світі» Черкаський обласний художній музей
  • Січень
  • участь у обласній виставці – конкурсі «Чарівна подорож у минуле»
  • виставка декоративних рамок для світлин у приміщенні міської дитячої бібліотеки по вул. Сєдова
  • Лютий
  • виставка кращих робіт в техніці «Паперова пластика» в приміщенні ЧМБК ім. І. Кулика
  • «Малюють найменші» — виставка у приміщенні міської дитячої бібліотеки по вул. Сєдова
  • Березень
  • Виставка у приміщенні обласного художнього музею до 199 річниці з дня народження Т. Г. Шевченка
  • Виставка в приміщенні обласної юнацької бібліотеки ім. Василя Симоненка «Святкова Україна»
  • Квітень
  • Виставка до свята Великодня на площі біля обласного театру драми
  • Травень
  • Виставка робіт учасників І туру обласного конкурсу « Таланти твої, Черкащино» — 2013 в приміщенні ЧМБК ім. Кулика
  • Виставка в обласному художньому музеї «Моя мама – найкраща»
  • Виставка до дня Міста
  • Червень
  • Виставка робіт учасників ІІ туру обласного конкурсу «Таланти твої, Черкащино»-2013
  • Липень
  • Проведення майстер- класу з baby body art на території парку Перемоги
  • Серпень
  • Виставка робіт, підготовка костюмів для фото та майстер- класи на території Долини Троянд присвячені Дню Незалежності.
IMG_1683

Майстер – клас «Метелик – очима митця»

IMG_1836

Проведення майстер-класу з книжкової графіки професором кафедри ОДПМ ЧНУ ім. Б. Хмельницького, заслуженим художником України Олексенко В.А.

IMG_1882
выускники 2013

Випускники студії 2013 р вступили на бюджет до:.
Проценко Михайло — ЧНУ (кафедра ОДПМ),
Марченко Альона — ЧНУ (кафедра ОДПМ),
Стецун Ліля — (бізнес-коледж кафедра дизайну),
Воронков Дмитро — (бізнес-коледж кафедра дизайну),
Гриньов Михайло — (бізнес-коледж кафедра дизайну).