Конкурс образотворчого мистецтва «Тараса пензлі оживають»

36467713_2178510715750752_6391475012250894336_o
Обласний конкурс з образотворчого мистецтва для обдарованих дітей та молоді художній пленер «Тараса пензлі оживають» відбувся з 28 по 30 червня на батьківщині нашого великого співвітчизника, в с. Шевченкове на базі спеціалізованої школи-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю.
 
Організаторами конкурсу виступила Черкаська обласна державна адміністрація, зокрема Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Черкаська обласна рада та Черкаська обласна громадська організація «Світовид».
Представники Молодіжний Центр також долучились до організації у якості волонтерів. Директорка Молодіжного ресурсного центру Елена Кудрявцева проводила для учасників тренінги, вправи на знайомство та командну роботу.
 
В конкурсі прийняли участь 32 учні мистецьких шкіл студій та гуртків, студенти мистецьких коледжів та університетів Черкаської області віком від 14 до 18 років, були також і юні художники поза конкурсом. Крім виконання власне завдань конкурсу, зокрема творчих робіт у номінаціях портрет, пейзаж та натюрморт, учасники брали участь у різноманітних цікавих заходах: оглядах краєвидів пов’язаний з мистецькою творчістю Тараса Шевченка, екскурсіях до музеїв, тренінгах, іграх, та майстер-класах від провідних художників, а також переглядала твори народного мистецтва.
 
По завершенню конкурсу відбулась концертна програма та нагородження переможців.
Черкащина дійсно має багато талантів та підростаюче покоління прекрасних художників і митців!