Мета і задачі

Мета

Залучити дитину до творчості – це не просто навчити його прийомам малювання або художньої праці. Це розвиток творчих здібностей дитини, формування нестандартного мислення, бажання пізнавати, відкривати, створювати, фантазувати, приймати рішення без сторонньої допомоги.

Учні художньої студії прекрасно засвоюють такі закони художнього процесу, як простір, перспектива, відтворення світлотіні, відтінків кольорів. Бажання удосконалюватись підштовхує дитину до експериментів і використання нових технік малювання. Таким чином, розвивається уява і фантазія. На відміну від шкільного уроку, заняття в художній студії створює умови для розвитку творчого потенціалу кожної особистості. Ця мета досягається завдяки увазі до особливостей характеру і темпераменту кожної дитини.

Заняття в художній студії мають комплексний вплив на роботу таких сфер дитини як почуття і рух. Образотворче мистецтво потребує синхронної взаємодії одразу декількох психофізичних функцій і допомагає дитині розвинути мілку моторику рук, зорову пам`ять і увагу. Діти звикають до дисціпліни і вчаться поєднувати відповідальну роботу з хвилинами веселого, творчого спілкування. Такі заняття допомагають дітям адаптуватись в соціумі, що добре вплине на їх життя і навчання в майбутньому.

.

Задачі

  • Формування креативного колективу однодумців на основі взаємоповаги та взаємодопомоги.
  • Формування творчої самосвідомості особистості.
  • Розвиток уваги, зорової пам`яті, уяви та фантазії.
  • Формування художнього смаку.
  • Формування навичок професійної діяльності.